Een outfit voor elke gelegenheid, maar slechts één bril? Geen twee dagen in jouw leven verlopen hetzelfde. Daarom geven we je 5 redenen waarom een op maat gemaakte brillenset jouw stijl in de spotlights zet en tegelijkertijd je dagelijkse routine makkelijker maakt.
way more prijsvoordeel bij club more
Trakteer jezelf op de perfecte bril voor elke gelegenheid, zonder te diep in je portemonnee te tasten. Dankzij onze exclusieve Spring-Deal-5 kan het.
Klassiek, gedurfd of eerder sober? Jij kiest. Stel zelf of samen met tot 4 andere clubleden je set van 5 brillen samen uit ons assortiment.
Voor slechts € 399 krijg je 5 enkelvoudige brillen en voor € 699 haal je 5 multifocale brillen in huis. Perfect voor voor elke gelegenheid, elke stemming en elke look.
* Exclusief voor club more leden. De vermelde prijzen zijn geldig bij aankoop van vijf brillen op sterkte door maximaal vijf personen. De getoonde prijs geldt tot en met 21-06-2026 in onze eyes + more stores in België. Eyes + more GmbH behoudt zich het recht voor deze aanbieding na 21-06-2026 te verlengen. Niet geldig in combinatie met andere acties of bonnen. De uiteindelijke prijs kan variëren bij aankoop van DRIIVE en THE BRANDS brillen en Premium+ glazen, en bij het afsluiten van een Bril Garant Plan. Niet geldig in de online shop en voor kinderbrillen.